Lietuvos socialdemokratų partija

Svarbiausia - žmogus

 

NAUJIENOS

 

Naujienos


Grįžti į peržiūrą

2016-08-12

KVIEČIAME Į RENGINĮ MOTERIMS "RASK LAIKO SAU"

Rugpjūčio 19 d., penktadienį, 17.30 val. ir rugpjūčio 20 d., šeštadienį, 10 val. Šilalės rajono moteris kviečiame į nemokamą renginį, kuris vyks Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijoje.
Renginio organizatorės pastebi, kad dažnai moterys susiduria su problemomis, kylančiomis pervargus, nusivylus gyvenimu, pristigus meilės sau. Nuovargį sukelia atsakomybių paskirstymo šeimoje nebuvimas, per didelis atsidavimas kitiems, per mažas dėmesys sau ir daugybė kitų faktorių.
Socialdemokračių projekto renginiai „Rask laiko sau“ jau vyko Birštone, Ramygaloje, Mažeikiuose, Tauragėje, Anykščiuose, Kaune, Raudondvaryje, Ramučiuose, Užliedžiuose, Pagynėje, Panevėžyje, Telšiuose, Vilniuje, Skuode, Marijampolėje, Rokiškyje, Kelmėje.
Rugpjūčio 19 d. Šilalėje organizuojamame renginyje renginio dalyvės bus kviečiamos įsitraukti į diskusiją apie tai, kaip atgauti ramybę atpalaiduojant raumenis ir rasti laiko sau mankštinantis. 17.30 val. psichologė Ina Kalvanienė mokys ramybės atgavimo technikos, progresyvaus raumenų atpalaidavimo, o po paskaitos renginio dalyvės dalyvaus autogeninėje treniruotėje. 19.00 val. vyks praktinis užsiėmimas ir mankšta, asmeninis treneris Andrius Česnauskas papasakos, kodėl mankšta būtina kiekvieną dieną.
Rugpjūčio 20 d. į renginį dalyvės kviečiamos nuo 10 val. Jos klausysis psichologės Inos Kalvanienės psichologijos paskaitos ir diskutuos apie tai, kaip save motyvuoti, kodėl tai svarbu, ieškos vidinių išteklių. 11.15 val. vyks praktinis-meninis vaizduotę lavinantis užsiėmimas. Lektorė Lina Baltrušaitytė atskleis piešimo ant vandens paslaptis.
Į renginį moterys gali atsivesti ir vaikus. Jiems neteks nuobodžiauti: bus žaidimų, spalvinimo, piešimo ir kitų užduotėlių.
Maloniai kviečiame dalyvauti. Registraciją į renginį priima Asta Karbauskienė tel. 8 611 13 663, el. p. a.s.karbauskiene@silale.lt

LSDP Šilalės skyriaus organizatorės

 rask laiko sau Silale.jpg


Grįžti į peržiūrą